Navitel RS3 Duo Wide Dash Cam
| All | |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 211.00 mm |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| Heli salvestamine | Sound recording |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 517 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product family | RS3 Duo Wide Dash Cam |
| Screen size | 2 " |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |







